0 530 400 0071

Sosyal Medyada Biz}

TREKKİNG

 

02 Temmuz 2017

Doğa yürüyüşü

Her yıl düzenlemiş olduğumuz doğa yürüyüşünün 2017 proğramını gerçekleştirdik. Kocaelini tabii güzelliklerle dolu anını, şehirde yaşayan insanlarımızı görememesi çok üzücüdür. Dilovası’na 40 km, Gebze’ye 50 km, Darıca’ya 55 km uzaklıkta olan Başiskele ilçemiz ve yuvacık barajımız, tabi güzellikleri, bitki örtüsü, mağaraları, şelale ve akar sularıyla, kanyonlarıyla mükemmel bir incidir.

Akademi arama kurtrama ailesi olarak, bu güzellikleri bölgemizde bulunan halkımızla paylaşmak istedik, 135 kişilik bir katılımla, aytepeden başlayarak, menekşe yaylasına doğru yapış olduğumuz doğa yürüyüşünde halkımıza kocaeli’nin ne kadar mükemmel bir güzellikte olduğunu göstermeye çalıştı.

Deniz seviyesinden yaklaşık olarak 30 dakikalık yolculukla. 800 metre rakımlı aytepe ve orada yapmış olduğumuz kahvaltı, yolculuk bilgileri ve güvenlik önlemlerinide hatırlatarak sırasıla 5 kayalar tabiat parkı, veysel candan mağarası ve menekşe yaylasına doğru yol aldık.

Yolculuğuzu 12 kişilik dağcılık ekibimizin kontrolünde, 2 kişilik ilkyardım personeliyle gerçekleştirmiş olduk. Alana kurulan cadır ve oyun alanlarıyla siz değerli halkımıza hizmet vermeye gayret ettik.

Her yıl düzenlemiş olduğumuz bu etkinliğe siz değerli dostlarımızı bekler, şimdiden yer ayırtmanızı öneririz.

AKAK Akademi arama kurtarma ekip lideri: ismail ireç

AKAK Dağcılık ve doğa sporları ekip lideri: yakup keskin.

08 Haziran 2017
692 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN